2.třída "BROUČCI"

Ve třídě s dětmi pracují:

• p. uč. Jana Filipová
  • p. řed. Mgr. Pavlína Jordánková
  • asistentka pedagoga: Lucie Stružková

V této třídě jsou děti 4-6 leté, naplněné do počtu 25 dětí. Plynule navazujeme na započatou práci ve třídě "Koťátka". Patřičnou pozornost věnujeme předškolním dětem např. rozvoji jemné motoriky, správnému úchopu tužky, logopedické prevenci, sebeobsluze a sebeovládání aj. . Denní režim tříd "Broučci" a "Sovičky" se vzájemně prolínají formou společně tráveného času např. brzké ranní scházení nebo odpolední pobyt před odchodem domů, při pobytech venku, v zájmových kroužcích nebo společných akcích školy.

Uspořádání dne:

• 6,15 - 7,20 scházení dětí ve II. třídě (Broučci)
  • 7,20 - 9,45 spontánní činnosti a řízené činnosti (námětové, konstruktivní, didaktické, hudební, výtvarné, pracovní atd.), individuální, skupinová i frontální práce s dětmi, pohybové aktivity
  • 8,30 - 9,00 hygiena, svačina
  • 9,45 - 11,45 příprava a pobyt venku
  • 11,45 - 12,15 oběd, hygiena
  • 12,15 - 14,00 odpolední klid
  • 14,00 - 16,00 oblékání, hygiena, svačina, hry a zájmové činnosti, volné hry do odchodu domů

broučci

Vzdělávání