Infrasauna

Provozní řád infrasauny (199.38 kB)

ZÁKLADNÍ INFORMACE K PROVOZU INFRASAUNY:

• saunování:  1x týdně  (měsíc říjen - duben/v daném kalendářním roce)
  • teplota vzduchu v kabině:   35 – 40 st. C
  • délka pobytu:  10 – 15 minut
  • kapacita:   max. 12 osob
  • místnost vybavena:  infrakabinou, umyvadlem, bezbariérovým sprchovým koutem, dětským WC, odkládacími věšáky a lavičkami, protiskluzovou podlahou
  • v kabině infrasauny se nacházejí:  2 zabudované osvětlené solné panely určené      k solné terapii, rádio s CD přehrávačem a vstupem pro flash disk

Režim saunování:

• BROUČCI - ÚTERÝ (1. skupina 9.40 - 10.20 hod., 2. skupina 10,30 - 11.10 hod.)
  • KOŤÁTKA - STŘEDA (1. skupina 9.40 - 10.20 hod., 2. skupina 10,30 - 11.10 hod.)
  • SOVIČKY -  ČTVRTEK (1. skupina 9.40 - 10.20 hod., 2. skupina 10,30 - 11.10 hod.)

Z domů si děti přinesou: - vypranou a vyžehlenou osušku v samostatné tašce

Zákaz vstupu dětem, které: trpí zjevnými příznaky akutního onemocnění dýchacích cest a zažívací soustavy (horečkou, kašlem, rýmou, zarudlými spojivkami, bolestmi hlavy, malátnosti, celkovou schváceností, průjmem, zvracením, infekční kožní choroby aj.).

Vstup není rovněž povolen dětem, kterým byla nařízena karanténa.

Infrasauna

ZÁK