Provoz MŠ

• Provoz mateřské školy je od 6,15 do 16,00 hodin.
  • Děti obvykle přicházejí do MŠ do 8,30 hodin, jinak po dohodě s třídní učitelkou podle aktuální potřeby rodičů. Poté se MŠ z bezpečnostních důvodů uzamyká.
  • Rodiče předávají dítě do MŠ zdravé. Infekční onemocnění neprodleně ohlásí.
  • Při příznacích onemocnění dítěte v době pobytu v MŠ (teplota, zvracení ) jsou rodiče telefonicky informováni a vyzváni k zajištění další zdravotní péče o dítě.
  • Učitelka má právo požadovat od rodičů dítěte lékařské potvrzení  o ukončení nemoci dítěte a souhlas lékaře s jeho návratem do kolektivu dětí.
  • Rodiče omlouvají děti na tentýž den nejpozději do 8,30 hodin a to telefonicky nebo osobně, telefonní číslo mateřské školy: 556 725  067 Na následující dny se děti omlouvají kdykoli v průběhu dne    osobně, telefonicky nebo e-mailem: mspionyru@tiscali.cz
  • Správa, uchování a zpracování osobních údajů  bude probíhat v rozsahu nezbytném po dobu docházky dítěte do mateřské školy.
  • Všechny děti v mateřské škole jsou pojištěny proti úrazům a  nehodám v době pobytu dítěte v MŠ a při akcích MŠ organizovaných.
  • V době prázdnin  je provoz mateřské školy přerušen minimálně na čtyři týdny. Rozsah přerušení je oznámen ředitelkou školy dva měsíce předem, rodičům je zabezpečen pobyt dítěte v jiné MŠ na základě jejich žádosti.